logo of the website

Máme nové weby

03. 06. 2024

Od té doby, co spatřilo světlo světa naše kouzelné darovací tlačítko, v roce 2021, , tak každý, kdo se rozhodne udělat dobrý skutek, může podpořit nejen hrdiny, kterým společně měníme život, ale také náš Advenťácký spolek.


Z peněz, které dostaneme na provoz spolku, pak platíme například náš účetní software, web a podcast hostingy, emailovou službu nebo náš advenťácký sklad.

Poslední rok jsme pak peníze investovali do nových advenťáckých webů.


Ano, čtete správně. My jsme totiž neudělali jeden nový web, ale rovnou tři.


Když Babeta před devíti lety stvořila náš první advenťácký web, tak jí ani ve snu nenapadlo, jak komplexní věc se z něj postupem času stane. Náš elfí ajťák Robert je totiž tak trochu génius a postupem času naprogramoval několik různých aplikací a celý backend, který se k webu vztahoval a kde máme třeba databázi všech vašich darů, podklady pro naše účetnictví a tak dál.


Navíc Adventní běhání už není jenom prosincové Adventní běhání, ale také červnový Běh Advenťáka, e-shop, naše kouzelné darovací tlačítko…


Náš web postupně “přestal stíhat”... a tak jsme se po velmi zralé a zdlouhavé debatě rozhodli, že z jednoho webu potřebujeme udělat weby tři. A oslovili jsme nejdříve Rocket Club, aby nám pomohl vymyslet celý koncept webů a pak vývojáře v Digiverse, kteří web postavili.


Dovol nám představit:


www.adventaci.cz

Tady se dočteš všechno o naší neziskovce. Kdo jsme my Advenťáci, co děláme, jak to děláme, co už se nám společně podařilo. Také zde najdeš naše kouzelné darovací tlačítko a náš e-shop.


www.behadventaka.cz

Je web věnovaný Běhu Advenťáka. Tady jsou všechny informace o každém závodě, budou zde všechny fotogalerie a videa a budou zde probíhat i registrace a také zadávat výsledky virtuálního běhu.


www.adventnibehani.cz

Tady společně budeme trávit prosinec. Budou tady registrace na Adventní běhání, náš advenťácký žebříček nebo třeba také mapa, která ukazuje, kde všude po světě Advenťáci běhají.


V současné chvíli jsou všechny tři weby stále ještě v procesu “ladění”, takže, prosím, měj strpení, protože ne všechno je teď perfektní. Ale funkční by vše mělo být skvěle.


O tom, kolik elfů strávilo kolik dlouhých nocí prací na webu a posíláním si navzájem zpráv ve skupinovém chatu v hodně “divných hodinách” vám třeba někdy také popovídáme.


Budeme moc rádi za zpětnou vazbu.


Díky moc, že jsi tady s námi! Fakt to má smysl!

Společně se můžeme radovat z běhu a ještě navíc tím pak měnit životy těm, se kterými se život vůbec nemazlil! A kdo to má, že jo ????


#mysemámežesemáme

#proudtobeadventak