logo of the website

KOLIK SE NÁM LETOS PODAŘILO VYBRAT DÍKY BĚHU ADVENŤÁKA 2024?

27. 06. 2024

453.017 Kč!

Tolik se nám společně podařilo získat díky Běhu Advenťáka 2024!


Díky Vám všem výrazně zlepšíme život Adámkovi, Emičce, Nikolce i Tommymu. Za získané peníze dětem zaplatíme tolik potřebné rehabilitace, které jim pojišťovny bohužel nehradí. A když navíc budeme všichni držet palce, tak se třeba Adámek naučí pořádně držet tužku a psát a Nikolka se přiblíží svému snu postavit se a chodit.

To, co společně děláme má ohromný smysl!

My Běh Advenťáka vážně milujeme. Milujeme společné setkávání se se všemi Advenťáky, milujeme fantastickou atmosféru, kterou společně na závodech tvoříme, milujeme všechny příběhy a zážitky, kterých během toho našeho běžeckého seriálu (ty bláho, my fakt máme charitativní “běžecký seriál”) nastřádáme.

Když pak po ukončení virtuálního Běhu Advenťáka spočítáme, kolik peněz se nám podařilo získat na pomoc, a když tuhle skvělou novinu sdělujeme rodičům/ lidem, kteří pečují o ty, kteří naši pomoc potřebují, tak nám pak vždycky “dojde”, co se nám všem dohromady daří dělat.


Doufáme, že jste na sebe hrdí za to, že běháte a pomáháte.

My na Vás všechny totiž vážně hrdí jsme! Moc!

Děkujeme, že jste v tom s námi!


Užijte si krásné léto! Běhejte a sdílejte, kde všude běháte, protože sledovat #adventacinacestach je fakt boží!

Všichni elfové si teď dají dva týdny pauzičku na “vzpamatování se” a pak už se vrhneme na organizování letošního Adventního běhání… protože letos společně proběháme prosinec již po desáté. A těšte se, máme připravené super věci “na oslavu” těch našich desátých narozenin. Chachá!


#proudtobeadventak